niedziela, 29 maja 2016

Podblog dla bohaterów

Zakładamy bloga poświęconego bohaterom Wakacji z ograniczoną odpowiedzialnością!
Ci, którzy znali Fielgą Trujdzę wiedzą pewnie, o czym mowa.


Link do stronki na końcu posta.Jak może zauważyliście, lub się tylko domyślacie, w naszym opowiadaniu jest, będzie, chciałybyśmy, żeby było dużo postaci. Esmeralda i Victoria, ich przyjaciele, rodzeństwo, inni obozowicze, ktoś z kim można się kłócić, ktoś z kim można się śmiać, ktoś kto ma fioła na punkcie bakłażanów, błyszczyków truskawkowych albo ma poważne problemy z definicją 'romantyczności'. 
Chcemy stworzyć kolorowych, różnych i niepowtarzalnych bohaterów, aby każdy z nich się czymś wyróżniał, miał w sobie iskierkę, która sprawi, że go zapamiętacie, polubicie lub nie.


No ale dlatego możecie mieć problem z połapaniem się na początku kto jest kto, jaki on jest, kim on jest. A nie chcemy abyście tracili czas i energię na poznawanie tych postaci z biegiem czasu; im szybciej i lepiej ich poznacie tym szybciej polubicie lub wręcz przeciwnie.

Dlatego stworzyłyśmy blog, podlegający temu blogowi, w którym chcemy wam przedstawić osoby, które załapały się na wakacje z ograniczoną odpowiedzialnością! (:


Na tym podblogu każdy post będzie poświęcony innej postaci. Uważamy, że to chyba wygodniejsze, przejrzyste i po prostu lepsze, niż zakładka na blogu, gdzie wszyscy byliby w jednym miejscu.

Będziemy na niego dodawać karty bohaterów jak najszybciej, ale raczej nie będziemy bardzo wyprzedzać fabuły; nie damy akt osoby, która ma pojawić się dopiero za osiem rozdziałów od teraz.


1 komentarz:

  1. A jednak się pojawił!!! :D
    Nie mogę się doczekać nowych wydarzeń :D

    Susette
    0zuzol0.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń