piątek, 24 czerwca 2016

Wakacje (bez ograniczonej odpowiedzialności)

Kochani Nasi!


Nadszedł (nareszcie) tak wyczekiwany przez wszystkich czas - mamy wakacje, okres spotkań, szalonych pomysłów, odpoczynku, relaksu i swobody. Bez wiszących nad nami widm zadań domowych i sprawdzianów myślę, że czujemy się wreszcie wolni!

Co się z nami dzieje?


Nie będziemy ukrywać - jeśli chodzi o mnie, NightLady, ostatnie dwa, trzy tygodnie nie należały do najlepszych pod wszelkimi względami. Przepraszam Was za to, miałam lekki (spory) kryzys, związany głównie ze szkołą - ostatnie dni spędzone z moją ukochaną klasą. Gwiazda na razie jest pozbawiona laptopa, tak jak i ja, ponieważ wyjeżdżam, ale nie na długo - na początku, 3-4 lipca postaram się pouzupełniać, oczywiście w rozsądnych odstępach, poprawione rozdziały Wakacji z ograniczoną odpowiedzialnością. W czasie zwykłych wakacji możecie też wypatrywać miniaturek lub jednoczęściówek (niektóre nowsze, niektóre będą reaktywacją tego, co już wcześniej publikowałyśmy). Więcej czasu, więcej pomysłów, więcej ciekawych rzeczy... więcej szaleństwa :)Szalony taniec dla atencji

Jeszcze dzisiaj opublikowane zostanie LBA :) 

Jak spędzacie wakacje? Morze, góry, miasto, wiejskie okolice, imprezy, książki, pasje, obozy, wyjazdy rodzinne? Opowiadajcie, jesteśmy bardzo ciekawe waszych pomysłów na te dwa miesiące (a może i dłużej? ;D)

NightLady i Gwiazda

1 komentarz:

 1. WAKACJE!!! JUpi!
  Chociaż smutno, że ciąg dalszy bez naszej klasy :(
  Nie mogę się doczekać :P

  Susette
  CHOCOLADZIX - KLIK

  OdpowiedzUsuń