sobota, 7 stycznia 2017

Post-niespodzianka

Kochani nasi!

Od jakiegoś czasu byłyśmy dość często pytane o jedną rzecz. Dużo razy myślałyśmy nad nią dość poważnie, ale zawsze w jakiś sposób nam coś ze sobą kolidowało, nie mogłyśmy się
 za to porządnie wziąć.

Znalezione obrazy dla zapytania shock gifUznałyśmy, że koniec tego odwlekania. 
Wpadliście na pomysł, by porozmawiać z nami przez skype'a. Jesteśmy jak najbardziej chętne, jednak nie mamy pojęcia, jak u Was z terminami. Dlatego jest stworzony ten oto post - wszyscy chętni do pogaduszek bardzo prosimy, by zgłosili się w komentarzach :) czasu będzie dużo - myślałyśmy nad feriami, jednak zapewne większość będzie miała je w kompletnie różnych terminach. Dlatego nie musimy się z tym spieszyć, a naprawdę chciałybyśmy, żeby wszyscy mieli szansę porozmawiać nie tylko z nami, ale też i z innym obserwatorami i wielbicielami świata Percy'ego Jacksona!

Jeśli tylko zadeklarujecie chęć udziału, w pewnym momencie na pewno wyślemy do Was maila z... jeszcze pomyślimy, czy będą to propozycje terminów, czy to Wy najpierw nam powiecie, kiedy macie taką możliwość ;) Chciałybyśmy się na razie zorientować, ile osób jest chętnych.

Znalezione obrazy dla zapytania funny smile gif


Ściskamy Was mocno i mamy nadzieję, że dajecie radę z tym mrozem, czyhającym za oknami!

Gwiazda i NightLady

3 komentarze: